Επιτυχόντες στα πανεπιστήμια 2022

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Λάρισας συγχαίρουμε όλους τους συμμετέχοντες στην κοπιώδη διαδικασία των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2022.

Ιδιαιτέρως, συγχαίρουμε εκείνους που είδαν την προσπάθειά τους να επιβραβεύεται με την επιτυχή είσοδό τους σε Πανεπιστημιακές Σχολές.

Ειδικότερα, από το 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Λάρισας, επέτυχαν οι ακόλουθοι Μαθητές σε Σχολές της προτίμησής τους:

• ΑΣΤΑΡΑ ΟΛΓΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισας (1η πανελληνίως)
  • ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Λάρισας (1η πανελληνίως)
  • ΔΗΜΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (2ος πανελληνίως)
  • ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Ψηφιακών Συστημάτων Λάρισας
  • ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Κοζάνης
  • ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ψηφιακών Συστημάτων Λάρισας
  • ΛΥΚΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Κοζάνης
  • ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισας
  • ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΕΝΗ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πρέβεζας
  • ΜΙΧΑΛΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Γρεβενών
  • ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισας
  • ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μουσικής Τεχνολογίας και Ακουστικής Ρεθύμνου

Στους ανωτέρω επιτυχόντες ευχόμαστε καλές, αποδοτικές και παραγωγικές σπουδές.

Σε όλους τους Μαθητές μας που αποφοίτησαν το 2022 από το 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ ευχόμαστε να αξιοποιήσουν με το βέλτιστο δυνατό τρόπο τους Τίτλους Σπουδών που απέκτησαν και να εκπληρωθούν οι θεμιτές επιδιώξεις και οι προσδοκίες τους.

Στους Μαθητές μας, που πρόκειται να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2023, ευχόμαστε καλή προετοιμασία, υπομονή και σταθερή προσήλωση στο στόχο για την προσωπική τους πρόοδο και εξέλιξη, αλλά και για να συνεχίσουν τη μακρά πορεία των επιτυχιών του 3ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Λάρισας!

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Εκ της Διευθύνσεως